Pulje A

PosHoldKVTResultat forResultat imodStafet forStafet imodDiffPoint
1Snoopy 1101001062484006590181020
2Mimers 21082933783066330197616
3Mimers 11055626876787804-12610
4Hermod1055537767967782-98610
5Frihavnskroen1028409071248212-10884
6Center Pub10010369468148400-15860
DatoKampTid/ResultatSpillested
Hermod - Center Pub
Hermod Bodega
Frihavnskroen - Snoopy 1
Frihavnskroen
Mimers 2 - Mimers 1
Mimers Bodega
Snoopy 1 - Hermod
Snoopy Bodega
Center Pub - Mimers 1
Center Pub
Mimers 2 - Frihavnskroen
Mimers Bodega
Hermod - Mimers 1
Hermod Bodega
Mimers 2 - Snoopy 1
Mimers Bodega
Center Pub - Frihavnskroen
Center Pub
Mimers 2 - Hermod
Mimers Bodega
Frihavnskroen - Mimers 1
Frihavnskroen
Snoopy 1 - Center Pub
Snoopy Bodega
Hermod - Frihavnskroen
Hermod Bodega
Center Pub - Mimers 2
Center Pub
Mimers 1 - Snoopy 1
Mimers Bodega
Center Pub - Hermod
Center Pub
Snoopy 1 - Frihavnskroen
Snoopy Bodega
Mimers 1 - Mimers 2
Mimers Bodega
Hermod - Snoopy 1
Hermod Bodega
Mimers 1 - Center Pub
Mimers Bodega
Frihavnskroen - Mimers 2
Frihavnskroen
Mimers 1 - Hermod
Mimers Bodega
Snoopy 1 - Mimers 2
Snoopy Bodega
Frihavnskroen - Center Pub
Frihavnskroen
Hermod - Mimers 2
Hermod Bodega
Mimers 1 - Frihavnskroen
Mimers Bodega
Center Pub - Snoopy 1
Center Pub
Frihavnskroen - Hermod
Frihavnskroen
Mimers 2 - Center Pub
Mimers Bodega
Snoopy 1 - Mimers 1
Snoopy Bodega

Pulje B

PosHoldKVTResultat forResultat imodStafet forStafet imodDiffPoint
1På Hjørnet1073864483426781156114
2Mågekroen1073814981906236195414
3Stefanshus107379518200783636414
4Snoopy 2105569618084724883610
5Rødager1037379352978312-30156
6Francke 11019389266848384-17002
DatoKampTid/ResultatSpillested
Snoopy 2 - På Hjørnet
Snoopy Bodega
Mågekroen - Stefanshus
Mågekroen
Francke - Rødager
Cafe Francke
Stefanshus - Snoopy 2
Cafe Stefanshus
På Hjørnet - Rødager
Cafe På Hjørnet
Mågekroen - Francke
Mågekroen
Snoopy 2 - Rødager
Snoopy Bodega
Stefanshus - Francke
Cafe Stefanshus
På Hjørnet - Mågekroen
Cafe På Hjørnet
Francke - Snoopy 2
Cafe Francke
Rødager - Mågekroen
Rødager Bodega
Stefanshus - På Hjørnet
Cafe Stefanshus
Mågekroen - Snoopy 2
Mågekroen
Francke - På Hjørnet
Cafe Francke
Rødager - Stefanshus
Rødager Bodega
På Hjørnet - Snoopy 2
Cafe På Hjørnet
Rødager - Francke
Rødager Bodega
Stefanshus - Mågekroen
Cafe Stefanshus
Rødager - På Hjørnet
Rødager Bodega
Snoopy 2 - Stefanshus
Snoopy Bodega
Francke - Mågekroen
Cafe Francke
Rødager - Snoopy 2
Rødager Bodega
Mågekroen - På Hjørnet
Mågekroen
Snoopy 2 - Francke
Snoopy Bodega
Mågekroen - Rødager
Mågekroen
På Hjørnet - Stefanshus
Cafe På Hjørnet
Francke - Stefanshus
Cafe Francke
Snoopy 2 - Mågekroen
Snoopy Bodega
På Hjørnet - Francke
Cafe På Hjørnet
Stefanshus - Rødager
Cafe Stefanshus

Pulje C

PosHold
1Snoopy 1
2Mimers 2
3Hermod
4Mørkhøj
5Snoopy 2
6Domhuset 1
7Mågekroen
8Center Pub
9Mimers 1
10Stefanshus
11Snoopy 3
12Frihavnskroen
13Emdrup
14Francke 1
15Rødager
16Grønne Hest
17På Hjørnet
18Holstein
19Vintønden
20Domhuset 2
21Klovnen
22Vintønden/Solbakken
23Francke 2
24Heimdal
25Lord Nelson

Pulje 1

PosHoldKVTResultat forResultat imodStafet forStafet imodDiffPoint
1Hermod107378528280752076014
2Frihavnskroen107375558108794216614
3Snoopy 21064735782647118114612
4Mågekroen1055676377967790610
5Holstein1037547677208324-6046
6Emdrup1028438766428116-14744
DatoKampTid/ResultatSpillested
Snoopy 2 - Mågekroen
Snoopy Bodega
Holstein - Emdrup
Holstein Bodega
Frihavnskroen - Hermod
Frihavnskroen
Hermod - Holstein
Hermod Bodega
Emdrup - Mågekroen
Emdrup Bodega
Frihavnskroen - Snoopy 2
Frihavnskroen
Hermod - Snoopy 2
Hermod Bodega
Emdrup - Frihavnskroen
Emdrup Bodega
Holstein - Mågekroen
Holstein Bodega
Snoopy 2 - Holstein
Snoopy Bodega
Mågekroen - Frihavnskroen
Mågekroen
Hermod - Emdrup
Hermod Bodega
Emdrup - Snoopy 2
Emdrup Bodega
Mågekroen - Hermod
Mågekroen
Holstein - Frihavnskroen
Holstein Bodega
Emdrup - Holstein
Emdrup Bodega
Hermod - Frihavnskroen
Hermod Bodega
Mågekroen - Snoopy 2
Mågekroen
Holstein - Hermod
Holstein Bodega
Mågekroen - Emdrup
Mågekroen
Snoopy 2 - Frihavnskroen
Snoopy Bodega
Mågekroen - Holstein
Mågekroen
Snoopy 2 - Hermod
Snoopy Bodega
Frihavnskroen - Emdrup
Frihavnskroen
Holstein - Snoopy 2
Holstein Bodega
Frihavnskroen - Mågekroen
Frihavnskroen
Emdrup - Hermod
Emdrup Bodega
Frihavnskroen - Holstein
Frihavnskroen
Snoopy 2 - Emdrup
Snoopy Bodega
Hermod - Mågekroen
Hermod Bodega

Pulje 2

PosHoldKVTResultat forResultat imodStafet forStafet imodDiffPoint
1Mimers 2880881667204782193816
2Mimers 18535153644064004010
3Francke 1853515362786590-31210
4Rødager817386659686416-4482
5Vintønden/Solbakken817327255026720-12182

Pulje 3

PosHoldKVTResultat forResultat imodStafet forStafet imodDiffPoint
1Snoopy 11082943683206630169016
2Center Pub1064636779228128-20612
3Stefanshus1055696180708090-2010
4På Hjørnet1055597171667292-12610
5Domhuset 11037537765107496-9866
6Mørkhøj1037527879608312-3526
DatoKampTid/ResultatSpillested
Snoopy 1 - På Hjørnet
Snoopy Bodega
Stefanshus - Center Pub
Cafe Stefanshus
Domhuset - Mørkhøj
Cafe Domhuset
På Hjørnet - Stefanshus
Cafe På Hjørnet
Center Pub - Mørkhøj
Center Pub
Snoopy 1 - Domhuset
Snoopy Bodega
Stefanshus - Mørkhøj
Cafe Stefanshus
På Hjørnet - Domhuset
Cafe På Hjørnet
Center Pub - Snoopy 1
Center Pub
Domhuset - Stefanshus
Cafe Domhuset
Mørkhøj - Snoopy 1
Mørkhøj Bodega
På Hjørnet - Center Pub
Cafe På Hjørnet
Stefanshus - Snoopy 1
Cafe Stefanshus
Domhuset - Center Pub
Cafe Domhuset
Mørkhøj - På Hjørnet
Mørkhøj Bodega
På Hjørnet - Snoopy 1
Cafe På Hjørnet
Mørkhøj - Domhuset
Mørkhøj Bodega
Center Pub - Stefanshus
Center Pub
Stefanshus - På Hjørnet
Cafe Stefanshus
Mørkhøj - Center Pub
Mørkhøj Bodega
Domhuset - Snoopy 1
Cafe Domhuset
Mørkhøj - Stefanshus
Mørkhøj Bodega
Snoopy 1 - Center Pub
Snoopy Bodega
Stefanshus - Domhuset
Cafe Stefanshus
Snoopy 1 - Mørkhøj
Snoopy Bodega
Center Pub - På Hjørnet
Center Pub
Domhuset - På Hjørnet
Cafe Domhuset
Snoopy 1 - Stefanshus
Snoopy Bodega
Center Pub - Domhuset
Center Pub
På Hjørnet - Mørkhøj
Cafe På Hjørnet
Send resultat
Menu